O umístění tří finalistů, a tím tak výši finanční podpory (max 30 000 Kč) rozhodují hlasovací žetony zákazníků obchodů Tesco ve městech Štětí, Roudnice nad Labem, Mělník a Neratovice.

„Za poslední dva roky jsme si mnozí uvědomili, že nejdůležitější na světě je mít vedle sebe rodinu a přátelé, se kterými sdílíme nejen své trable, ale také radostné chvíle. Pojďme společně vytvářet příjemný prostor pro setkávání osob, které nechtějí být osamělé. Nové Komunitní centrum Dobromysl pořádá zajímavé společenské akce, jako jsou zájmové kroužky, tematické besedy či kreativní workshopy. Vaším žetonem pomůžete Komunitnímu centru otevřít se všem, kteří vyhledávají příjemnou společnost, chtějí si vytvořit originální dekoraci pro jejich útulnější domov, či jí věnovat blízké osobě jako dárek.

Děkujeme za Vaše hlasy! Pro náš projekt „Společně proti samotě“, který je označen červeně, můžete hlasovat od 17. 1. do 13. 2. Váš žeton v programu Tesco „Vy rozhodujete, my pomáháme“ pomůže vytvořit příjemný prostor pro setkávání osob, které nechtějí být osamělé.