Prý je magické datum 2. 2. 2022 z hlediska numerologie velmi mocné. Obsahuje pět dvojek, které nám předávají andělský vzkaz. Jeho součtem je číslo 10, které značí NEKONEČNÉ MOŽNOSTI.

Zdroj: https://www.svetzeny.cz/tajemno/numerologie/magicke-datum-02022022-pet-dvojek-je-andelskym-vzkazem-soucet-znaci-nekonecne?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=uiKC0JetEKM-202202012117&dop_id=15280349

Musíme tomuto vzkazu dát za pravdu, jelikož v tento den se dopoledne v komunitním centru Dobromysl setkaly ženy, které si předaly informace a osvojily si dovednosti v háčkování. Děkujeme trpělivé dobrovolnici Martince, která nám ukázala nekonečně mnoho možností, co se dá vytvořit s háčkem a vlnou. V odpoledních hodinách v centru zazněl i vzkaz od našeho Mondi anděla Markéty Bašusové. Společně jsme založili Mondi klub seniorů, který se bude pravidelně setkávat každou první středu v měsíci u nás v komunitním centru Dobromysl.

Těšíme se na další společná setkávání!